Вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості приєднуються до обласного онлайн-марафону «В пам’яті назавжди»
#В_пам'яті_назавжди #Позашкільна_освіта
Рижков Михайло, гурток "Пісенний вернісаж" (керівник Оксана Мелашенко): це мій прадід Рижков Михайло Іванович, який героїчно загинув в 1945 р. при звільненні м.Кенігсберг.
Глушко Уляна, гурток "Пісенний вернісаж" (керівник Оксана Мелашенко): мої прадідусі - Глушко Андрій Семенович 1922 р.н., коли він був лейтенантом отримав поранення під Сталінградом і Шунін Петро Миколайович 1924 р.н., він був зенитником, брав участь у звільненні Венгрії, а перемогу зустрів у Австрії.
Лежнін Кирило, гурток "Овації" (керівник Аліна Колісникова):
Завжди пишатимусь своїми прапрадідусми, які героїчно відстоювали свободу у 1939-1945 роках: Попенко Іван Лукьянович, 1918 р.н., народився в Вінницькій області, Гайсинського району, село Рахнівка. 18 травня 1939 року був призван на військову службу, а через рік був мобілізований до лав Червоної Армії. Під час служби був кавалеристом. 8 травня 1944 року під Будапештом був тяжко поранений в голову. Після закінчення війни продовжував службу у 10 запасному кавалерійському полку до квітня 1946 року. Отримав медалі "За бойові заслуги", "За перемогу над Германією у Великій Вітчизняній війні".
А другий прапрадід - Наконечний Тимофій Васильович, народився 22.02.1912 р. у Сталінградській області, Лиманського району, село Новоселівка. З 10.10.1934 року служив у військовій частині 48 оконанд 34 кд, 674 сп 150 сд. Під час служби був майором. Мав поранення у голову. Повернувся додому у 1950 році. Отримав Орден Червоної Зірки, Орден Вітчизняної війни 2 ступеня, Орден Червоного Знамення, медалі "За перемогу у Великій Вітчизняній війні", "За звільнення Варшави", "За взяття Берліна", "За бойові заслуги".
Сьогодні передусім слід згадати подвиг людей, які пройшли вогняними дорогами війни. Витримка, відвага і жертовність старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – прояв справжнього патріотизму, приклад для синів і дочок нашої Вітчизни.
Завдяки подвигу наших героїв ми сьогодні маємо можливість жити, а тому завжди маємо пам’ятати їх героїзм, відвагу і зусилля, прикладені у страшні роки війни, для отримання Великої Перемоги. Ніколи в житті ми не зможемо відпустити від себе невмирущі спогади про тих, хто наближав цей день заради майбутніх поколінь. Низько вклоняємося ветеранам, які вистояли та витримали усі тяготи воєнного лихоліття.
З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні вихованці гуртків "Овації" (керівник Аліна Колісникова) та "Бісероплетіння" (керівник Ольга Хремльова) Центру дитячої та юнацької творчості приєднуються до обласного онлайн-марафону «В пам’яті назавжди».
На загальному фото (зліва направо): Карпущенко Родіон (гурток "Овації"), Керсанова Вікторія (гурток "Бісероплетіння"), Лежнін Кирило (гурток "Овації"), Шикалова Дар'я (гурток "Овації").
Макарова Арина, гурток "Художня ліпка" (керівник Тетяна Миронова): мій прадідусь - Карабут Микола Павлович, старший лейтенант військової танкової частини 46047.
Comments